Uwaga kierowcy i piesi!

canada-gf787d90aa_640.jpg

Uwaga kierowcy i piesi!

Na drogach panują warunki zimowe i może zalegać błoto pośniegowe lub cienka warstwa śniegu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Z uwagi na wystąpienie w dniu 12.01.2021 r. w godzinach wieczornych opadów śniegu Wykonawca usługi Zakład Usług Komunalnych w Puławach w ramach zawartej z gminą Miasto Puławy umowy, o godz. 22:00 rozpoczął odśnieżanie i posypywanie dróg. Prace trwają nadal. Obecnie na drogach gminnych pracują 3 pługosolarki (na jezdniach), 4 ciągniki wyposażone w pługi (na chodnikach), 3 zespoły do ręcznego odśnieżania przystanków i dojść do przejść dla pieszych. Powyższe prace dotyczą dróg utrzymywanych przez Zarząd Dróg Miejskich w Puławach.

Jednocześnie informujemy, że główne drogi w mieście są drogami wojewódzkimi i są utrzymywane przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon w Puławach. Natomiast obwodnica miasta Puławy jest utrzymywana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie - Rejon w Puławach.