Rowerowa Stolica Polski

ulotka Rowerowej Stolicy Polski.jpg

Serdecznie zapraszamy do udziału w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Puław.

21.03.2022 r. rozpoczął się oficjalny trening.

Profil akcji na FB:

(8) Puławy - Rowerowa Stolica Polski | Facebook

Po kolejny Puławy wezmą udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski  (www.aktywne.miasta.pl).  W ubiegłym roku wspólnie zajęliśmy 3 miejsce.

Celem projektu jest przede wszystkim:

-propagowanie aktywnego wypoczynku,

-promocja turystyki rowerowej,

-promocja jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu.

Co należy zrobić? Nic trudnego. Na smartfonie instalujemy aplikację Aktywne Miasta (www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz ) (oczywiście także w Sklep Play na androidzie lub App Store dla użytkowników Iphone) i wybieramy ”Puławy”  - dla posiadaczy urządzeń Garmin – możliwa synchronizacja z aplikacją.

Zachęcamy do dołączania do istniejących grup, zakładania nowych i zapraszania do włączenia się do zabawy jak największej ilości uczestników.

Nie ważne gdzie mieszkasz i gdzie jeździsz na rowerze – aplikacji można używać w dowolnym miejscu i czasie. Kilometry przejechane przez użytkowników będą składały się na ogólną sumę tych przejechanych dla Puław.

W trening potrwa od 21 marca do 21 maja. Rywalizacja planowana jest w czerwcu.

Wszystkie informacje, statystyki i komunikaty będą zamieszczane tu - (8) Puławy - Rowerowa Stolica Polski | Facebook