Iluminacje świąteczne

Choinka ze światełkami na Placu Chopina.jpg

Świąteczna iluminacja miasta od wielu lat uatrakcyjnia przestrzeń publiczną. Odpowiednio dobrane światło, eksponując wybrane elementy kształtuje nastrój, wpływa na podświadomość, tworząc zapamiętywany, nocny wizerunek miasta.

W tym roku dekoracje zaświecą się 6 grudnia, chociaż ich montaż już się rozpoczął. Oświetlenie składa się  z dekoracji ulicznych montowanych na lampach oświetleniowych w ulicach: Centralna, Piłsudskiego, Al. Partyzantów, Gościńczyk, Wojska Polskiego,  Lubelska, Al. Królewska, teren przy Urzędzie Miasta, a także świetlnej choinki na Placu Chopina.

Mamy nadzieję, że ulice miejskie i Plac Chopina  zyskają na atrakcyjności. Dbając o środowisko i finanse miasta iluminacje wykonane zostały  w energooszczędnej technologii LED.